Ankara asfalt firmaları
Asfalt Kaç Para

Asfalt Kaç Para

Asfalt kaç para diye soruyor ve bu soruya net bir cevap arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetleri vermektedir. Bu noktada siz de bizimle iletişime geçerek bu konuda detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Asfalt, bir karışım olarak bilinse de aslında altına farklı; malzemelerin serilmesi ile hazırlanan çözümlerden bir tanesidir. Toprağın üzerine mıcır serilmesi ile düz bir zemin elde edilirken en üste de kil dökülerek asfalt hazırlığı tamamlanır. Asfalt düzleme makineleri ile düzlenen bu yapıdan hemen sonra ise asfalt karışımı serilmektedir. Böylelikle hem kullanışlı hem de kaliteli bir yapı elde etmek mümkün olur.

Asfalt Döşeme Kaç Para?

Asfalt döşemesi yapılan olan yolda ne kadarlık asfalt kullanılacağı hesaplama; adına öncelikle yolun metrekare cinsinden değerinin bulunması gerekmektedir. Bu ada uzunluk ve genişliğin çarpılması anlamına gelir. Örneğin 1000 metre uzunluğunda ve 5 metre genişliğindeki bir yolun metrekare cinsinden değeri 5000’dir. Bu değeri bulduktan sonra ise 2,4 yoğunluğundaki 2 cm kalınlığında bir asfalt yol çalışması için 240 ton asfalta ihtiyaç vardır.

Yukarıdaki hesaplama 1 km yol için yapılırken bu hesabı daha az ya da daha çok yol için de gerçekleştirmek mümkündür. Özellikle de çok uzun ve kapsamlı yol çalışmalarında bu hesaplamayı yolun özelliklerine göre planlamak gerektiğini unutmamalısınız.

Asfalt Döşeme Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Asfalt, bir karışım olarak yere uygulanan ve yere çok sağlam bir şekilde yapışan malzemedir. Asfaltın yerden sökülmesi için oldukça güçlü ekipmanlara ihtiyaç vardır. Bu kapsamda doğru malzeme kullanımı ile başarılı sonuçlar elde etmek mümkündür. Peki, ortaya çıkan kırık nasıl kullanılmaktadır? Asfalt kırığıyla alakalı bütün merak ettiklerinize bir göz atalım!

Asfalt döşeme asfalt konusunda ihtiyaçları cevaplamak adına tercih edilen en önemli seçeneklerden bir tanesidir. Bu kapsamda dikkat edilmesi gereken en önemli husus hangi asfalt çeşidinin nasıl kullanılacağıdır. Hem kaliteli hem de kullanışlı bir sonuç elde etmek adına yapmanız gereken sadece ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir sonuca ulaşmaktır.  Hadi en kaliteli hizmetler için hemen harekete geçin.

Bir yanıt yazın

Ücretsiz Keşif İçin Tıklayın