Ankara asfalt firmaları
Asfalt Freeze Nedir?

Asfalt Freeze Nedir?

Asfalt freeze nedir sorusuna cevap mı arıyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. Firmamız doğrultusunda tercih edeceğiniz asfalt sistemleri ile mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz. Asfalt frezeleme, asfalt kaplama restorasyonu için uygun fiyatlı bir çözümdür ve genellikle tam yıkım ve yeniden asfaltlamaya daha ucuz bir alternatif olarak kullanılmakta.
İşlem, yeniden asfaltlama için pürüzsüz ve eşit bir yüzey sağlamak için bir asfalt yüzeyinin taşlanmasını içerir. Asfalt kaplama, halen kullanımda olan en eski kentsel gelişim teknolojilerinden biri olmasına rağmen, asfalt frezeleme, 1970’lerin ortalarında başlayan, endüstride nispeten yeni olan bir süreçtir . Ekipman geliştikçe, kaldırım taşeronlarının işletme sahipleri ve belediyeler için uygun maliyetli ve sürdürülen; bir şekilde kaldırım restorasyonları sağlamaları için güvenilir bir yol haline geldi.


Asfalt Freeze Avantajları


Asfalt freeze nedir Asfalt frezenin avantajları genel olarak aşağıdaki gibidir.
Ekonomik Kaldırım Restorasyonu
Asfalt frezeleme, çatlama, çatlama veya düzensiz eğim gibi yaygın yüzey; hasarına sahip kaplamalar için en uygundur. Alt taban sağlam olduğu için, tam bir yıkım ve yeniden döşeme yapılmasına gerek yoktur. Bunun yerine, etkilenen katmanlar bir freze makinesi ile çıkarılabilir ve yeni sıcak karışım ile değiştirilebilir.
Kaldırım Yüksekliği ve Drenaj
Başka geri çözüm bir serimin yüzeyini bir uygulamaktır bindirmeyi . Kaplama, mevcut asfalta uygulanan yeni bir katman olduğundan, bu işlem her yapıldığında üstyapının yüksekliğini yükseltir. Evinizin duvarlarını yeniden boyamak gibi düşünün. Yeterince kez yapın ve önce eski boyayı kesmeniz gerekecektir.

Kaplamalı bir yapı birden fazla kaplamaya sahip olduğunda, artık başka sorunlar yaratmadan yüzeye yükseklik ekleyemezsiniz. Asfalt frezeleme, orijinal yüksekliğini korurken kaplamanızı eski haline getirmenize olanak tanır.


Çevre Dostu


Asfalt yüzeyden öğütüldüğünde toplanır ve yeni sıcak karışım asfaltta agrega olarak kullanıldığı bir geri dönüşüm tesisine taşınır. Bu süreç nedeniyle asfalt, ülkenin en çok geri dönüştürülen malzemelerinden biri haline geldi.
Belirli Sorun Alanlarını Ele Alabilir


Otoparkınız veya diğer asfalt yapınız, yapının belirli alanlarıyla sınırlı önemli hasarlara sahipse, asfalt frezeleme, tüm alanı yeniden kaplamadan bu hasarı düzeltmenize olanak tanır.
Asfalt freze ile ilgili çok daha detaylı bir şekilde bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Ücretsiz Keşif İçin Tıklayın