Hakkımızda

Zirve Asfalt 2005 yılından bu yana asfalt kaplama inşaat ve uygulama ve çevre düzenleme alanında hizmet vermektedir. Modern ve estetik çalışmaları yakından takip ederek müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş ve bu alanda yerini almıştır.

Yaşadığımız dünyayı güzelleştirmek, daha iyi bir çevrede yaşamaya devam etmek ve değerli yakınlarımıza güzel eserler bırakmak için.

ZİRVE ASFALT, uzman kadrosu ile vaatlerini zamanında yerine getirmek ve en iyiyi sağlamak için teknik donanım, malzeme ve bilgilerini birleştirerek sektörün güvenini başarıyla kazanmıştır.

“Güzel ortam, o yerde yaşayan insanların mutluluğunu artırıyor.”

ZİRVE ASFALT, siz değerli müşterilerimize sanat ve estetiği birleştiren uygulama alanında yaşanabilir bir alan sağlamaktan ve onlara en kaliteli hizmeti vermekten onur duyar.

Vizyonumuz:

Zirve Asfalt olarak sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Hedefimiz farklı kaliteyle öne çıkmak, departmanımızda lider olmak ve ülkemiz için en yüksek sosyal ve ekonomik değeri kazandırmaktır.

Görevimiz:

Kurduğumuz sağlam yapıyı, ülkenin birçok bölgesinde iş tecrübemizle kanıtlamış ilkelerimizle birleştirmek için geleneği miras alan, yenilik ve gelişmeyi aynı anda kabul eden, sosyal ve Çalışanlardan kazanılan güç en iyi hizmeti sağlar. Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Keşif İçin Tıklayın